Nagrody

Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji urządzeń i akcesoriów telekomunikacyjnych, profesjonalne podejście do Klienta oraz partnerów partnerów biznesowych, zaowocowało otrzymaniem prestiżowych nagród.

DIAMENTY FORBESA 2019

Redakcja miesięcznika “Forbes” opublikowała ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Maxcom S.A. uplasował się w czołówce firm województwa śląskiego.

ZŁOTY BELL 2019

Smartfon Maxcom MS459 Harmony został wybrany najlepszym telefonem roku 2018 – tak zadecydowali konsumenci biorący udział w plebiscycie Mobility Trends. Kapituła plebiscytu doceniła także strategię Maxcom, w tym ogromne znaczenie jakie miało wprowadzenie z sukcesem na polski rynek marki Meizu, za co Maxcom został uznany „Najlepszą polską firmą roku 2018”.

DIAMENTY FORBESA 2018

Maxcom po raz kolejny znalazł się wśród elity rodzimej przedsiębiorczości, czyli w rankingu Diamentów Miesięcznika “Forbesa” 2018. To najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość, w ostatnich trzech latach, rośnie najszybciej.

ZŁOTY BELL 2018

Gala Mobility Trends to największe wydarzenie w branży mobilnych technologii,  organizowane od 2010 roku przez MIT MEDIA Group. W 2018 roku Maxcom otrzymał „Złotego Bella” za zegarek sportowy FitGo FW17 w kategorii „Technologia Healthcare Roku 2017.”

DIAMENTY FORBESA 2017

Redakcja miesięcznika “Forbes” opublikowała ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Maxcom S.A. otrzymał specjalne wyróżnienie i uplasował się w czołówce firm województwa śląskiego.

ZŁOTY BELL 2017

Gala Mobility Trends to największe wydarzenie w branży mobilnych technologii. Maxcom MM916 3G otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii “Produkt Spacjalny Roku 2016”.

GAZELE BIZNESU 2016

Po raz kolejny Maxcom S.A. znalazł się w elitarnym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu za rok 2016.