Maxcom zaprasza na Puchar Świata Juniorów w Szabli!

Jako sponsor wydarzenia, z największą przyjemnością, zapraszamy na Puchar Świata Juniorów w Szabli. Maxcom od lat wspiera lokalny sport, ale z tak niszową, a zarazem wyjątkową dyscypliną jak szermierka „spotykamy się” po raz pierwszy.

Turniej Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sosnowcu. W sobotę, 4 grudnia, rozegrane zostaną zawody indywidualne kobiet. Dzień później, do walki staną mężczyźni. W zawodach udział weźmie liczna reprezentacja polskich szablistów. Organizatorem wydarzenia jest Zagłębiowski Klub Szermierczy.
Niestety, ze względów pandemicznych, te prestiżowe zawody będą odbywać się bez publiczności. Do wydarzenia można dołączyć online.
Sport zdecydowanie wpisuje się w nasze, maxcomowe DNA. Wspieramy sportowców, a pracowników zachęcamy do aktywności fizycznej poprzez dedykowane benefity. I w końcu: w portfolio Maxcom znajdziecie stylowe i profesjonalne smartwatche i smartbandy, napędy elektryczne do rowerów, hulajnogi, a także słuchawki i głośniki Bluetooth umilające codzienne treningi.