Jubileuszowa Gala Maxcom – działo się!

Maxcom obchodzi 20. Urodziny. To dobry moment do zaprezentowania osiągnięć firmy, ale również do… świętowania! Jubileuszowa Gala Maxcom odbyła się 19 listopada 2021 r. w Akademii Muzycznej w Katowicach. Varius Manx, kasyno, kwartet smyczkowy i ceremonia wręczenia statuetek to tylko przykłady atrakcji, które czekały na uczestników wydarzenia.

Mija 20 lat od założenia firmy Maxcom. Osiągnięcia, których dokonał Maxcom w latach 2001- 2021 są naprawdę imponujące. Imponująca była też Jubileuszowa Gala związana z obchodami 20-lecia.

Wydarzenie odbyło się w piątek, 19.11.2021 r., w Akademii Muzycznej w Katowicach. Industrialne wnętrza, dedykowana aranżacja przestrzeni, czerwony dywan oraz akustyka sali koncertowej stworzyły niepowtarzalny i bardzo uroczysty klimat.

Podczas części oficjalnej zaprezentowane zostały filmy podsumowujące 20-letnią historię firmy oraz wartości, które stanowią fundament funkcjonowania Maxcom, a pracownicy mogli odnaleźć się na kilkunastominutowym pokazie fotografii pamiątkowych. Zwieńczeniem tej części była ceremonia wręczenia statuetek pracownikom oraz parterom biznesowym.

Gwiazdą wieczoru był godzinny występ Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Energia wokalistki i jej flow sceniczne sprawiły, że – jak sama zapowiadała – uczestnicy do dzisiaj czują ten koncert w trzewiach.
Trudno nie wspomnieć również o obfitości, różnorodności i smaku dań oraz niekończących się wariacjach kolorystycznych serwowanych drinków.

W tle pełnych uśmiechu rozmów, pięknie „sączyły się” melodie smyczkowego Kwartetu Glamour. Muzyka na żywo przeplatała się z dynamicznymi i porywającymi rytmami prosto od DJ-a.

Goście mogli spróbować swoich sił w kasynie wygrywając (lub tracąc) Maxcoiny oraz w kole fortuny z licznymi, maxcomowymi nagrodami. Pytanie: kto jeszcze nie ma na lodówce pamiątkowego zdjęcia z fotobudki? A czy ktoś nie fotografował się na tle ścianki?

„Przemówienia Zarządu, jak i cała impreza, chociaż z klasą i na poziomie, potraktowana została z lekkością i humorem”. To jedno z podziękowań, które usłyszał Maxcom po Gali. Najważniejsze, że Przedstawiciele, Pracownicy, Współpracownicy oraz Przyjaciele Maxcom bawili się naprawdę dobrze.