Maxcom Ambasadorem Polskiej Gospodarki!

Obecność Maxcom na ponad 30 rynkach na całym świecie oraz imponujące wyniki sprzedaży zostały docenione przez ekspertów z Business Centre Club. Firma otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Eksporter.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest cyklicznym wydarzeniem mającym na celu wyróżnienie oraz promocję przedsiębiorców osiągających sukcesy na arenie międzynarodowej. Kategoria Eksporter dedykowana jest firmom, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju i budują kapitał zaufania wobec Polski  i Polaków, głównie przez eksport wyrobów i usług.

Co przekonało kapitułę konkursową i zadecydowało o przewadze konkurencyjnej Maxcom? Spółka jest jednym z kluczowych graczy w Europie w zakresie sprzedaży klasycznych telefonów komórkowych, w szczególności przeznaczonych dla seniorów. Produkty marki Maxcom dostępne są w ponad 30 krajach, a silna obecność na rynkach zagranicznych pozytywnie przekłada się na osiągane wyniki. Wzrost sprzedaży jest efektem pozyskiwania przez Spółkę nowych, dużych odbiorców za granicą, w tym operatorów telekomunikacyjnych. Maxcom regularnie rozszerza też portfolio produktowe, co ma odzwierciedlenie w asortymencie sprzedawanym przez dotychczasowych klientów. Wszystko dzięki wysokiej jakości produktów oraz towarzyszącym, intensywnym działaniom marketingowo-wizerunkowym. Obecnie krajami o największej aktywności zagranicznej spółki są Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Czechy, Francja i Włochy.

Uroczyste gala z wręczeniem nagród odbyła się 29 września 2021 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.