Maxcom pozytywnie przeszedł audyt certyfikacyjny ISO

 

Maxcom wdrożył oraz stosuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06.

Audyt certyfikacyjny ISO odbył się w czerwcu. Maxcom przeszedł go pomyślnie i w rezultacie otrzymał certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemów Zarządzania Jakością.

***

O Maxcom:

Maxcom to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. Posiada 18-letnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji własnych marek produktów telekomunikacyjnych: m.in. telefonów komórkowych, telefonów stacjonarnych oraz smartfonów.

Maxcom jest też właścicielem marek Maxton, pod którą sprzedaje głośniki bezprzewodowe, FitGo oraz ACC+. FitGo to marka obejmująca zegarki multimedialne (smartwatche), opaski fitness (smartbandy) oraz hulajnogi elektryczne. Produkty z logo ACC+, to akcesoria do smartfonów.

W połowie maja 2018 r. Maxcom został wspólnikiem w Grupie Comtel działającej w branży RTV i AGD oraz Telecom. Maxcom jest również wyłącznym dystrybutorem smartfonów nowej technologii Meizu w Polsce.

Spółka realizuje sprzedaż poprzez zdywersyfikowane kanały dystrybucji B2B w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym m.in. za pośrednictwem czterech głównych operatorów komórkowych w Polsce, kilkunastu operatorów za granicą, sieci handlowych oraz wybranych dealerów i agentów sprzedaży.

 

Kontakt dla mediów:

Ewelina Wójcik

TAILORS Group

tel.: 509 561 774

mail: ewelina@tailorsgroup.pl